دانلود فایل پاورپوینت بتن خود متراکم

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

بخشی از متن دانلود فایل پاورپوینت بتن خود متراکم :

دانلود فایل پاورپوینت بتن خود متراکم

بتن خود متراکم
بتن خود متراکم‌‌, بتنی است که توانایی جریان تحت اثر وزن خویش را دارد و به طور کامل و بدون نیاز به ویبره و حتی در مجاورت تراکم شدید آرماتور در قالب جای گرفته به طوری که در تمامی مراحل, یکنواختی خود را حفظ کند. یکی از انواع بسیار جالب بتن‌ها, که برای کاربرد در قطعات بتن آرمه پر آرماتور, ساخته شده است. ‌امروزه بتن خود متراکم یکی از مشکلات عمده اجرای کارهای بتنی در محیط‌های شهری را حل می‌کند که شامل آلودگی صوتی ناشی از کاربرد ویبراتور برای لرزاندن و جادادن بتن است.
بتن خود متراکم‌, بتنی که به خودی خود و بدون صرف هیچگونه انرژی خارجی و تحت اثر وزن, اتفاق می‌افتد یا جمع می‌شود. این بتن با روانی و کارایی بسیار بالا به راحتی در لابه‌لای سازه قرار می‌گیرد در واقع نیازی به ویبره کردن ندارد.‌‌‌ در طرح مخلوط بتن خود متراکم میزان آب به سیمان حذف شده و با استفاده از مواد افزودنی دیگر به بتن با روانی بالا رسیده‌ایم.
بتن خود متراکم در مواردی که شبکه بندی آرماتور‌ها فشرده است, گزینه‌ای مطلوب است. هم چنین عدم نیاز به لرزاننده, آلودگی صوتی محیط را به نحو قابل ملاحظه‌ای کاهش می‌دهد‌. علی رغم ویژگی‌های مطلوب, طرح اختلاط و اجرای این نوع بتن به عوامل متعد‌دی از قبیل دانه بندی مصالح سنگی‌, نوع مواد افزودنی و همچنین فیلرهای مورد استفاده بستگی دارد. در نظر گرفتن هر یک از معیارهای فوق‌, کیفیت بتن سخت شده و کار پذیری بتن تازه را تحت تاثیر قرار می‌دهد.


دانلود فایل پاورپوینت بتن خود متراکم
فهرست:
بتن خود متراکم
کاربرد بتن خود متراکم
مزایای استفاده از بتن خود متراکم
خواص و پارمترهای ویژه بتن خود متراکم
مشخصات بتن خود متراکم
دلایل گسترش بتن خود تراکم در دنیا
کاربردهای اجرائی ویژه با بتن خود متراکم
دلایل اقتصادی پیشرفت بتن خود متراکم (scc) کاربردی
خزش در بتن ‌خود تراکم

کاربران عزیز توجه داشته باشید هنگام دانلود فایل از مرورگر internet explorer استفاده نکنید ,vpn نیز غیر فعال باشد تا با مشکل روبه رو نشوید.

لینک کمکی